Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby do nového projektu

referenční číslo: 55929 | aktuálnost: 18.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s výrobou a jejím plánováním? Skladové zásoby, výrobní kapacita, inventura, priority, data, objednávky, angličtina? Hledám někoho, kdo je pečlivý, spolehlivý, umí pracovat s daty, umí určovat priority a má plánování v krvi. Umí práci dobře rozvrhnout a má přehled o tom, co se ve výrobě děje. Možnost nástupu ihned, ale na super kandidáta si klient počká. Místo výkonu práce Kladno.
denní plánování výroby s ohledem na aktuální zakázky a priority zajištění splnění těchto priorit a pravidelný kontakt s Customer service a Sales oddělením správa výrobních zakázek, včetně zadávání úprav a uzavírání zakázek analýza stavů skladů, objednávání materiálu a komunikace s dodavateli správa výrobní dokumentace

Požadujeme

praxe 2 roky v mezinárodní firmě na podobné pozici, zkušenosti s nákupem výhodou aktivní znalost angličtiny i češtiny - denní využití osobně, online i po mailu - minimálně úroveň B2 je nutností velmi dobrá znalost práce s excelem, analytické schopnosti a schopnost vidět za čísly všechny souvislosti ideálně zkušenost s D365 nebo jiným ERP systémem pro výrobu a sklad pečlivost, spolehlivost, logické uvažování

Nabízíme

firemní kulturu kde je důležitá důvěra, odpovědnost a respekt báječný a stabilní tým lidí, kteří mají svoji práci rádi a navrch prima šéfa stálou ranní směnu od pondělí do pátku – s flexibilním začátkem a koncem, volné víkendy 25 dní dovolené, příspěvek na penzijko 3 % z hrubé mzdy kurzy angličtiny v rámci pracovní doby multisport kartu výborné obědy za příjemnou cenu a navrch stravenkový paušál občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, sodovka, šťáva, ovoce, 1x týdně zeleninové saláty + 1x týdně něco k svačině) různé firemní akce, dny zdraví, setkávání i mimo práci, když budeš chtít
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079