Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby | Excel

referenční číslo: 54980 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro rostoucí výrobní společnost, která je lídrem na trhu chladicích, klimatizačních či kondenzačních jednotek, hledám do týmu plánovačů výroby komunikativního kolegu/kolegyni. V případě, že exceluješ v Excelu a chceš pracovat v moderním výrobním prostředí disponující vlastním vývojovým oddělením, neváhej zaslat svůj životopis. Pozice je vhodná jak pro kandidáty, kteří již mají zkušenost na podobné pozici, tak pro absolventy technického či ekonomického oboru, kteří se nezaleknou denní práce v Excel.
Na této pozici vás čeká plánování výroby - budete sestavovat denní výrobní plány, připravovat reporty a kontrolovat plnění výrobního plánu. Budete zodpovědní za plnění termínů objednávek a úzce spolupracovat s oddělením logistiky a nákupu. V práci budete využívat Excel a čeká vás také komunikace v anglickém jazyce.

Požadujeme

Očekáváme komunikativního kandidáta, který bude týmovým hráčem - budete spolupracovat s dalšími plánovači v týmu.
Čeká vás práce v Excel, proto je nutností umět s tímto nástrojem pracovat.
Nehledáme rodilého mluvčího, ale občasná komunikace v anglickém jazyce by vás neměla překvapit - očekáváme angličtinu na komunikativní úrovni (B1).
V případě, že máte již zkušenosti na podobné pozici, neváhejte zaslat váš životopis - orientace v oblasti plánovní, logistiky či nákupu je výhodou.
Pozice je také vhodná pro absolventy vysoké školy - technický či ekonomický směr.

Nabízíme

Můžete se těšit na moderní prostředí nadnárodní společnosti. Čeká vás týden dovolené navíc a dny volna navíc v případě významných životních událostí. Společnost disponuje vlastní jídelnou/kantýnou s dotovaným stravováním. Zaměstnavatel vám bude přispívat na dopravu, penzijní připojištění a životní pojištění. Mezi zajímavé benefity patří také MultiSport karta či příspěvek na jazykové kurzy.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl