Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plant Controller - benefit služební automobil

referenční číslo: 57651 | aktuálnost: 30.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš zkušenosti s řízením finančního úseku ve výrobní spoelčnosti? Angličtinu nebo němčinu máš na komunikativní úrovni? Pokud hledáš firmu, kde ti nabídnou zajímavé finanční i nefinanční benefity, jako je např. služební automobil, tak neváhej a pošli nám tvůj životopis.
řízení finančního oddělení výrobního závodu zodpovědnost za měsíční závěrky tvorba profitability projektů a kalkulací ohledně výrobků příprava podkladů pro vyhodnocení zakázek plánování, rozpočtování, příprava a schvalování investic finanční reporting - managementu firmy řízení jednotlivých procesů optimalizace nákladů spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

Znalosti běžné ekonomické agendy – účetnictví, daně, treasury, cash flow, finanční audit Velmi dobrá znalost MS Office, především Excel Znalosti programu SAP Komunikativní znalost AJ nebo NJ nutností

Nabízíme

služební automobil 13. plat vánoční odměny měsíční odměny k fixnímu platu příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days smlouva na dobu neurčitou jazykové kurzy v rámci pracovní doby flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví