Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plant manažer/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29552860797 | aktuálnost: 26.06.2024

Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Upřesňující informace

POPIS POZICE:
Hlavní odpovědnost za všechny oddělení (výroba, údržba, kvalita, inženýrství, logistika …)
Zodpovědnost za dosažení KPI
Zodpovědnost za 5 S, O.E.E., dodávky dílů, kvality v definovaných termínech
Rozjezd nových projektů včetně kontroly nákladů
Zodpovědnost za dodržování harmonogramu výroby s cílem určit požadavky na personál, pracovní postupy a úkoly
Hledání zlepšení v oblasti bezpečnosti, kvality a produktivity
Zajištění implementace plánu manažera HR a plánu HS bezpečnosti a životního prostředí
flexibilní pracovní doba
POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
SŠ/VŠ vzdělání
Minimálně 5 let zkušenosti související s výrobou s praktickými provozními znalostmi v automobilovém průmyslu
Vysoká úroveň vůdčích a týmových schopností
Silná znalost výrobních konceptů, analýz, technik, principů a postupů (kaizen, FMEA, PM systémy, nástroje, materiálový tok, tažné systémy, SPC atd.), znalost SAP
Hluboká znalost metodik jako Plan-Do-Check-Act - PDCA, 8D, 5why´s.
Znalost konceptů a nástrojů štíhlé výroby, znalost ukazatelů zisku a ztráty (P&L)
Pokročilá MS Office podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka B2/C1
Komerční zákaznická zkušenost výhodou
Praktické zkušenosti s výrobními operacemi v prostředí svařovaných sestav výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Školení zdarma, Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Pružná pracovní doba - 7,5 hod. denně, 25 dní dovolené za kalendářní rok
Příspěvek na Multisport kartu, nástup ihned
Hlásit se osobně, emailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň B2/C1

Požadujeme

Práce s PC MS Office podmínkouPHP_EOLJiné min.5 let praxe v automobilovém prúmysluPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 110 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České mládeže 1204/95, Liberec, 46006

Region: Liberecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita