Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC programátor (45-55.000 KČ)

referenční číslo: 57830 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru? Komunikujete anglickým jazykem a chcete se stát součástí elektrotechnické společnosti, která Vám poskytne zázemí a dlouhodobou spolupráci? Pak čtěte dále!

Elektrotechnická společnost rozšiřuje svůj tým pracovníků a hledá kandidáta na pozici: PLC PROGRAMÁTOR (45-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Řízení projektů
  • Zodpovědnost za implementaci, vizualizaci, testování a návrh technických řešení
  • Tvorba dokumentace a uvádění zařízení do provozu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro směru
  • Praxi v oblasti programování PLC systémů (ABB, Siemens apod.)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Kreativitu při řešení případných problémů

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci a zázemí úspěšné firmy
  • Možnost dalšího vzdělávání (odborné i jazykové)
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy, příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu IHNED
  • Naprosto přátelskou atmosféru společnosti rodinného charakteru
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika