Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC Programátor

referenční číslo: 55288 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme dynamicky rostoucí společnost v oblasti strojírenství a hledáme nadšeného a kvalifikovaného technického specialistu PLC, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte analytické a technické myšlení, schopnost číst výkresovou dokumentaci a orientaci v metodách měření a zvyšování produktivity, pak jste tím, koho hledáme!

Požadujeme

Š/VŠ vzdělání technického směru Schopnost čtení výkresové dokumentace, znalost metod měření a zvyšování produktivity Orientace v dokumentaci ke strojům Výhodou bude znalost systému SAP, grafických SW a práce s PLC Komunikativní znalost českého jazyka a anglického jazyka minimálně na úrovni B1 Analytické a technické myšlení, schopnost práce v týmu, iniciativa a proaktivita

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec 13.mzdu Příspěvek na dopravu Stravování zdarma přímo v závodě Měsíční finanční bonus až 3 000 Kč Cafeterie 5 000 Kč ročně Příspěvek na penzijní a životní pojištění 1 200 Kč měsíčně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika