Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC programátor, až 100 000 Kč

referenční číslo: 55109 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro vysoce automatizovanou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici PLC programátor.
analyzovat poruchy na strojích a definovat nápravná opatření podílet se na digitalizaci (sběr dat z PLC do interní databáze) programovat PLC - Siemens (diagnostika, servis, náhradní díly) spolupracovat a úkolovat kolegy - elektrikáře a mechaniky pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do zajímavých projektů komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

předchozí zkušenost na pozici PLC programátora NEBO technické/elektro vzdělání platná vyhláška č. 194/2022 Sb. §5 nebo §6 orientace v technické dokumentaci ochota pracovat: 3 týdny práce, z toho 1 týden pohotovosti a 1 týden placeného volna

Nabízíme

finanční odměny ke mzdě příspěvek na stravování příspěvek na penzijní a úrazové pojištění stravenky nebo plně hrazené obědy 5 týdnů dovolené možnost vzdělávácích kurzů a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair