Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PLC technik a programátor 75.000 Kč

referenční číslo: 58445 | aktuálnost: 29.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kolegy se zkušeností s automatizací a zaváděním nových strojů do výroby. Máš vzdělání elektro s platnou vyhláškou? A chceš se dál rozvíjet v oblasti programování PLC a automatizace výroby?
Zašli svoje CV a my Tě budeme kontaktovat pro více informací

Náplň práce

  • Programování PLC strojů a úprava daných programů
  • Zavedení a testování strojů do výroby
  • Kontrola a údržba strojů - komunikace s údržbou a IT
  • Tvorba podkladů a návodů do provozu
  • Zlepšování procesů

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Platná vyhláška 50 §6 a výš
  • Zkušenost s programováním PLC - Simatic
  • Praxe v oblasti automatice, průmyslových strojů
  • Angličtina komunikativní slovem, písmem

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Podpora vzdělávání - kurzy
  • Profesní růst
  • Příspěvek na životní poj.
  • Místo práce: Břeclavsko

Mzda: 55 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství