Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pochůzkář na koksovně, mzda od 33 000 Kč

referenční číslo: 55275 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy, která se zabývá výrobou a produkcí koksu, se sídlem v Ostravě - Přívoze, hledáme nové zaměstnance na pozici Pochůzkář. Pokud hledáte práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí na trhu práce, která si dokáže vážit svých zaměstnanců, jste to tedy právě vy, koho hledáme. Své životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního tlačíka.
podílení se na opravách, odstávkách, výlukách ve spolupráci se strojní údržbou, a to na: koncové chladiče, benzolové pračky, plastové jímky, lamelové odlučovače, čerpání kanálů atd. kontrola chodu hermatizačních smyček odběr a odnos vzorků dle platného rozpisu rajónů kontroly provozů na samostatných pochůzkových trasách udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

vyučení v technickém směru, popř chemickém praxe na obdobné pozici ochota pracovat v nepřetržitém režimu (8hod směny) dobrý zdravotní stav fyzická zdatnost

Nabízíme

Měsíční základní hrubou mzdu 32 380 Kč K tomu navíc dostanete: po zkušební době prémie až 3 800 Kč/měsíčně příplatky dle zákoníku práce stravenky v hodnotě 130 Kč/směna 5 týdnů dovolené navíc každý měsíc volné dny za stížené pracovní prostředí vánoční odměny, květnové odměny, odměny za hospodářský výsledek rychlý přestup do kmene společnosti smlouva na HPP
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba