Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pojektový manažer

referenční číslo: 6687caf60c02ebccf9080e24 | aktuálnost: 05.07.2024

TARMA ENGINEERING s.r.o.

Hledáme projektového manažera pro vedení zakázek v EU a ČR.

Náplň práce: technická příprava zakázek, kontrola plněni kvality prací a termínů na stavbách.

Hledáme pracovitého, schopného a pečlivého člověka na pozici projektového manažera pro naše zakázky, které probíhají v rámci celé EU. Jedná se o stavby technologií především v potravinářském průmyslu. Požadujeme komunikativní znalost AJ, RJ nebo UJ vítána, technické schopnosti (čtení výkresů), základní znalost technologie svařování TIG, pečlivost a schopnost intenzivní a interaktivní spolupráce  v kolektivu. Nabízíme zaučení a kariérní a mzdový postup. Nejdůležitější podmínka pro přijetí je zájem se učit a rozvíjet své schopnosti a dovednosti, nevyžadujeme předchozí pracovní zkušenosti.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Ukrajinský
Ruský

Místo pracoviště: Rubínová 1182/3, Liberec, 46006

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon

Vhodné pro: Absolventy