Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocná síla do kuchyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29453820790 | aktuálnost: 04.07.2024

Obec Lidečko

Upřesňující informace

Penzion Čertovy skály v Lidečku nabízí pracovní místo na pozici POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ.

POŽADUJEME: vyučení v oboru není podmínkou, praxe v gastronomii výhodou, chuť pracovat a učit se novým věcem, profesionální jednání, zvládat práci samostatně i v týmu.
NÁPLŇ PRÁCE: pomocné a úklidové práce v kuchyni, příprava a kompletace jednoduchých pokrmů.
NABÍZÍME: práci v novém, hezkém a čistém prostředí, individuální přístup a možnost rozvoje (kurzy, školení), pracovní benefity (wellness, stravování), v případě dobrých ekonomických výsledků prémie
Staňte se součástí našeho týmu - těšíme se na Vás!

PRVNÍ KONTAKT: V případě zájmu zasílejte životopisy na: provozni@penzioncertovyskaly.cz., s dotazy a pro více informací volejte paní provozní: Jana Křížová, mob: +420 605 595 991, denně od 7 do 17 h.
Více informací najdete na: https://www.penzioncertovyskaly.cz/kariera/.

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 466, Lidečko, 75612

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy