Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocní kuchaři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29467400790 | aktuálnost: 28.06.2024

Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Pracovní doba - v souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle). Výše platu je určena na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + možné osobní ohodnocení.

Náplň práce:
- Příprava surovin a potravin rostlinného a živočišného původu.
- Součinnost při přípravě a expedici výrobků a pokrmů.
- Spolupráce při objednávání, přejímce a skladování zboží.
- Příprava nápojů.
- Úklidové práce v gastronomickém provozu.

Požadavky:
- Minimálně základní vzdělání, ale vyučení a praxe v oboru výhodou.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.

Nabízíme:
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce.
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření a ostatní produkty na stáří.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 20 230 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 136, Hrobice,

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy