Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29515800783 | aktuálnost: 27.06.2024

Vrchní státní zastupitelství v Praze

Upřesňující informace

kontakt podatelna@vsz.pha.justice.cz (do předmětu zprávy uveďte "Výběrové řízení na pozici údržbář/ka"
Pracovní poměr na 1 rok
Náplň práce: všeobecná údržba a provádění méně náročných oprav, drobné údržbářské, zámečnické
a instalační práce, manipulace s břemeny (nábytek, spisy, kancelářský papír, hygienické potřeby)
a plnění dalších úkolů dle pokynu nadřízeného pracovníka, občasné řízení služebního motorového vozidla na kratší vzdálenosti
Požadujeme: střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání, fyzickou zdatnost a manuální zručnost, předchozí práce v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, pružnou pracovní dobu, jídelnu / stravenky (formou stravenkové karty), příspěvek na penzijní produkty

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 21 300 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí Hrdinů 1300/11, Praha, 14000

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity