Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný kuchař/ka - snídaňář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29644080761 | aktuálnost: 16.08.2024

ELLA Litomyšl s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Do našeho týmu hotelu Aplaus****, který se nachází v historickém centru Litomyšle, hledáme posilu na pozici pomocný snídaňový kuchař/kuchařka.
Baví Tě práce v kuchyni, ale nevyhovuje Ti střídání krátký/dlouhý týden? Chceš mít volné víkendy? Tak možná je tato nabídka právě pro Tebe. Hledáme pomocného kuchaře/kuchařku a taky tak trochu pekaře/pekařku. Náplní práce Ti bude od pondělí do pátku příprava snídaní. Od jejich nachystání v daný den, přes jejich napečení a připravení na dny další. Pracovní doba od 6.00 do 14.30.
Zaujalo Tě to? Rádi ukážeme a zodpovíme další dotazy.
POŽADUJEME: samostatnost, praxi s pečením , zodpovědnost, pracovitost, chuť učit se novým věcem
NABÍZÍME: Práci v stabilním kolektivu, dodrženou pracovní dobu, přiznanou mzdu. Dovolená navíc, stravování, vzdělávání - možnost přespávání,
A na svátky 23-31.12. hotel zavíráme - jsme doma. :)
KONTAKT: e-mailem, osobně, telefonicky Po-Pá 9.00-15.00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šantovo nám. 181, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity