Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný kuchař / pomocná kuchařka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29533200740 | aktuálnost: 29.07.2024

Domov pro seniory Světlo

Upřesňující informace

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni
Pracovní doba: směnný provoz, práce na krátký a dlouhý týden podle rozpisu směn
Požadavky na zaměstnance: vyučení v oboru, praxe vítána, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: stabilní zázemí v příspěvkové organizaci, příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele na produkt spoření na stáří, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené
Kontakt pro bližší informace: vedoucí kuchyně 380 425 872, 607 893 288 (8-14 hod), e-mail: vedoucikuchyne@dps-svetlo.cz

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 21 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 44, Drhovle, 39701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity