Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný stavební dělník / dělnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 18308380722 | aktuálnost: 28.06.2024

Sferea s.r.o.

Upřesňující informace

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
CZ ISCO:93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
- Místo výkonu práce: Šafaříkova 666, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou; nástup dohodou
- Náplň práce: získávání zkušeností a dovedností nezbytných k úspěšnému vykonávání budoucí samostatné pozice
- Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP sk. B, komunikativnost a organizační schopnosti.
- Praxe ve stavebním oboru výhodou, není podmínkou.
- Nabízíme: mzdu + osobní ohodnocení
- V případě zájmu nám životopis zasílejte na e-mail: sferea@sferea.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Šafaříkova 666/9, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince