Typ nabídky

Minimální mzda

*Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29069900707 | aktuálnost: 27.06.2024

Kolpingovo dílo České republiky z.s.

Upřesňující informace

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;
Požadujeme:
- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
- dobré komunikační schopnosti
- orientace v problematice adiktologie
- schopnost týmové i samostatné práce
- ochota se vzdělávat a rozvíjet
Náplň práce:
- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
- podílení se na fungování služby
Nabízíme:
- práci na 0,75 úvazku
- nástup 7/2024
- odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příjemné prostředí, přátelský kolektiv
- poradna dalšího vzdělávání, supervize
- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem josef.soukal@kolping.cz
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na josef.soukal@kolping.cz
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Republiky 286/22, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený