Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Poradce pro oběti - Teplice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29636260718 | aktuálnost: 29.07.2024

Probační a mediační služba ČR

Upřesňující informace

Náplň práce poradce pro oběti
" vedení konzultací (osobně, telefonicky, emailem) s oběťmi trestných činů za účelem poskytnutí odborné pomoci, předání právních informací, předání kontaktů. na další odborníky, kteří by mohli oběti poskytnout specializované služby
" zprostředkování účasti obětí trestných činů v restorativních programech
" mapování služeb poskytovaných obětem trestných činů v regionu
" zapojení do multidisciplinární spolupráce za účelem podpory služeb pro oběti v regionu
" realizace doprovodů obětí trestných činů k úkonům souvisejícím s trestním řízením, řešením náhrady škody, nemajetkové újmy apod.
" vedení veškeré dokumentace související s realizací poradenství obětem trestných činů
" absolvování vzdělávacích, intervizních a obdobných akcí dle pokynů zaměstnavatele
Požadované znalosti a dovednosti
" ukončené magisterské studium humanitního směru
" vysoké pracovní nasazení, flexibilitu,
" ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům,
" znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, internet),
" zkušenosti s prací s oběťmi trestných činů výhodou,
" komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.
Co Vám můžeme nabídnout
" Zázemí stabilní organizace,
" Hodinová sazba 300,- Kč/ hodina,
" odborné vzdělávání,
" přátelské a podporující pracovní prostředí,
" místo výkonu práce
Práce vhodná i pro absolventy.
Nástup dle dohody.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 6.9.2024
na email: mbartakova@pms.justice.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Výběrové řízení se uskuteční dne 10.9.2024 od 9:00 hod. na středisku PMS v Teplicích

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 300 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Husitská 1071/2, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy