Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE

referenční číslo: 55751 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti, která má pobočku v Praze, aktivně hledáme motivovaného Power BI analytika. V této roli budete hrát klíčovou roli při přeměně nezpracovaných dat na užitečné poznatky a přispívat k významným mezinárodním projektům a celosvětovým skupinovým aktivitám. Pracovní náplň vám postavíme na míru podle zkušeností a jsme schopni kompletně zaučit. Jsme otevřeni jak juniorním kandidátům, kteří mají chuť se rozvíjet v datové analýze a alespoň základně se orientují v Power BI a SQL a s ostatním vám pomůžeme. Nepohrdneme však ani seniorními kandidáty, pro které je toto denní chléb.
Čeká vás Práce napříč mezinárodními týmy za účelem získání a zpracování dat a jejich transformaci do efektivních Power BI řešení - primárně reporting v Power BI. Práce napříč SQL databázemi, schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty Možnost práce ve společnosti s moderními technologiemi Úprava dat za účelem zajištění jejich přesnosti a spolehlivosti pro účely reportování Provádění důkladné analýzy dat s cílem identifikovat trendy, vzorce a poznatky, které podporují strategické rozhodování v globálním měřítku Extrahování a transformování dat z různých systémů ERP pro komplexní reporting

Požadujeme

Budete potřebovat Minimálně základní zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji Znalost SQL a schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty Plynulá znalost Češtiny a Angličtiny Pokud níže uvedené nemáte, jsme schopni vás postupně se vším seznámit, každopádně pro vás bude výhodou znalost ETL procesů a technik integrace dat v nadnárodním kontextu Znalost DWH konceptů Znalost Cloud platforem (např. Azure, AWS) Jakákoliv certifikace (Power BI)

Nabízíme

Nabízíme Možnost pracovat převážně na HO (80% remote, 20% kancelář), případně kanceláře na letišti Práci s moderními technologiemi v mezinárodním prostředí s možností zaučení 4 týdny dovolené + 5 dnů dodatečného zdravotního volna Možnost bezplatných jazykových kurzů AJ v rámci pracovní doby Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti Penzijní připojištění Cafetérie Benefit Plus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)