Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Práce operátora výroby v Hodoníně s 5 týdny dovolené

referenční číslo: 55133 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma s dlouholetou tradicí výroby stínící techniky hledá nové kolegy. Stojíme na prahu nových projektů, díky kterým potřebujeme rozšířit náš tým.
Obsluha strojů v čistém prostředí Práce v třísměnném provozu Manipulace se zbožím

Požadujeme

Spolehlivost Zručnost Vhodné pro absolventy Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

13.plat 25 dní dovolené Poukázky Flexi Pass Doprava firemním autobusem z odpolední a na noční směnu zdarma Strava dotovaná firmou – výběr z 5 jídel (cena 46Kč) Příplatky na odpolední a noční směny Firemní akce Dárek k životnímu nebo pracovnímu jubileu Práce v klidném prostředí Relax zóna a venkovní posezení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba