Typ nabídky

Minimální mzda

Práce s páječkou na ranní směnu

referenční číslo: 56474 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Narodili jste se s páječkou v ruce? Lákává Vás práce v elektrotechnice? Tak mi dejte mi o sobě vědět! Do naší stabilní firmy hledáme kolegu, který nám pomůže pájet elektroniku. Na oplátku dostane atraktivní mzdu a práci na ranní směny.
Kontrolovat a využívat své zkušenosti s ručním pájením součástek. Zajistíte perfektní pájené spoje a případně opravíte drobné nedostatky. Budete se starat o kontrolu výrobků dle technických norem.

Požadujeme

Precizní a pečlivý přístup. Praxe s pájením je pro nás velmi důležitá. Vzdělání v oboru elektro je určitě výhodou, nikoliv podmínkou. Rozumíte základním instrukcím v angličtině.

Nabízíme

Ranní směnu Možnost si dát snídani a oběd v naší kantýně, samozřejmě s příspěvkem na stravu Po zkušební době dostanete celkem 5 týdnů dovolené V případě přesčasů oceníme vaši práci navíc Půlroční a roční bonusy podle výkonu Multisport karta za zvýhodněnou cenu Výhodný tarif od Vodafone Osobní ohodnocení za vynikající výkon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl