Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Práce v Řecku s češtinou a angličtinou

referenční číslo: 55419 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vynikající komunikační schopnosti? Mluvíte česky a plynně anglicky? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost v oblasti zákaznického servisu.
Být první, koho zákazník uslyší. Poskytovat podporu v češtině a angličtině. Komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Udržovat vysokou spokojenost zákazníků a reprezentovat významnou značku. Asistovat uživatelům s technickými problémy, jako je nenačítání aplikací. Pomáhat uživatelům řešit problémy s digitálními službami a aplikacemi. Poskytovat rady ohledně správy účtů a dodržování zásad. Pracovat z kanceláře v Aténách.

Požadujeme

Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko. Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce. Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina B2. Práce na směny, včetně víkendových. Je vítaná zkušenost v customer service. Samostatnost a sebejistota při řešení základních technických problémů. Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové prostředí. Organizační schopnosti a schopnost řešit více úkolů najednou.

Nabízíme

Relokační balíček Měsíční bonus Měsíční příspěvek na dopravu Extra roční bonusy Zdravotní a sociální pojištění Možnosti kariérního růstu Prvotřídní školení a rozvoj Práci v živé a energické kanceláři v centru Atén Multikulturní a moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Řecko

Obor: Ostatní