Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17457770747 | aktuálnost: 05.07.2024

Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Náplň práce:
- každodenní komunikace s klienty a návštěvníky informačního centra,
- správa internetových stránek TIC Pce,
- zprostředkování prodeje vstupenek na kulturní akce, vč. jejich zadávání do systému,
- zprostředkování a případné zajištění průvodcovských služeb,
- aktualizace kalendáře akcí a seznamu turistických objektů,
- administrativní činnost spojená s provozem informačního centra,
- objednávání a prodej suvenýrů, upomínkových předmětů a jejich doplňování,
- příprava výjezdních promo akcí,
- prodej jízdenek MHD.
Požadavky na uchazeče:
- SŠ vzdělání,
- výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev,
- výborný písemný projev,
- zkušenosti s organizováním akcí či průvodcovskou činností výhodou,
- znalost města Pardubice a jeho blízkého okolí, pozitivní vztah k městu,
- prozákaznický přístup, asertivita,
- schopnost práce v týmu i samostatně,
- zodpovědnost, schopnost dotahovat úkoly do konce,
- časová flexibilita, schopnost multitaskingu,
- výpis z rejstříku trestů,
- pozitivní vztah k městu Pardubice.
Nabízíme:
- zázemí v příspěvkové organizaci statutárního města Pardubice,
- zajímavou a pestrou práci v dynamickém prostředí a přátelském kolektivu, ,
- roční časová jízdenka na MHD,
- příspěvek na stravování ve formě paušálu k výplatě,
- možnost dalšího vzdělávání,
- platové ohodnocení dle praxe.
Vhodné pro absolventy.

Výběrového řízení se může zúčastnit osoba, která je:
- státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním
příslušníkem a má v České republice trvalý pobyt,
- způsobilá k právním úkonům,
- bezúhonná.
Uchazeč podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení, popř. titul,
- datum a místo narození,
- místo trvalého pobytu,
- adresu pro doručování, e-mailovou adresu, telefonní kontakt.
K přihlášce přiložte:
- strukturovaný životopis,
- motivační dopis,
- souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů
v tomto znění:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení
dávám, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich
zpracování.
- Jméno a příjmení
- Datum narození
- Vlastnoruční podpis

Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku k výběrovému řízení včetně všech příloh doručte do 15. 7. 2024 osobně do infocentra (třída Míru 60) – Turistické informační centrum Pardubice, p.o. (do 12:00 hod.) nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty) na adresu:
Mgr. et Mgr. Miloslava Christová
ředitelka
Turistické informační centrum Pardubice, p.o.
třída Míru 90
530 02 Pardubice
Strukturovaný životopis a motivační dopis je v daném termínu nutné doložit také v elektronické
podobě na e-mailové adresy: christova@ticpardubice.cz.
Obálku je nutné označit nápisem: „Výběrové řízení – Přepážkový pracovník Turistického informačního centra Pardubice (NEOTVÍRAT)“.
Vyhlašovatel má právo konkurzní řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodů.
Předpokládaný termín pohovoru bude sdělen individuálně jednotlivým uchazečům

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: Minimální úroveň B2 - Maturita, další jazyky výhodou

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: třída Míru 90, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy