Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovníci v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29595900764 | aktuálnost: 28.06.2024

Centrum komunitních služeb Pro život

Upřesňující informace

Vrbová Jiřina Bc., tel.: +420 770 321 830, e-mail: vrbova.jirina@ckspz.cz

Nabízíme:
Platový tarif v rozmezí 22 000 - 31 900 Kč (v závislosti na zápočtu počtu let praxe) + zvláštní příplatek ve výši 3 500 Kč (II. skupina 1 000 Kč, IV. skupina 2 500 Kč) + osobní příplatek (v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu). Průměrný měsíční plat 39 150 Kč. Práce ve směnném provozu (12h směny, denní/noční). Podporu dalšího vzdělávání, metodické vedení a supervize. Zázemí a stabilitu příspěvkové organizace. Příspěvek na penzijní pojištění,6 týdnů dovolené, zaučení odbornými pracovníky. Využívání nástrojů plánování zaměřeného na člověka v praxi
Náplň práce:
ASISTENT člověka s duševním onemocněním = průvodce na cestě k běžnému životu. Výkon práce přímo v bytě klienta. Asistence lidem v různých oblastech života dle jejich skutečných potřeb.Podpora při zajištění chodu domácnosti
Podpora klientů domova v různých oblastech (denní program a aktivity, sebeobsluha, péče o zdraví a osobní rozvoj, hygiena, práce s finančním rozpočtem klienta atd.). Podílení se na tvorbě individuálních plánů, podle kterých se služba poskytuje konkrétnímu člověku (funkce tzv. klíčového pracovníka).Spolupráce s návaznými službami.
Požadujeme: Spolehlivost, empatii a respekt k cílové skupině. Doložení výpisu z rejstříku trestů a zdravotní způsobilosti
Schopnost samostatné i týmové práce. Základní dovednost práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, vzdělávání, penzijní připojištění, stravování za zvýhodněnou cenu

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 25 500 - 39 150 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na dlážděnce 1312/9, Praha,

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy