Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníci v sociálních službách - osobní asistenti u dětí/osob se zdravotním postižením

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29147860771 | aktuálnost: 28.06.2024

Auxilium o.p.s.

Upřesňující informace

PP na dobu určitou s možností prodloužení, jedná se o práci po celém okrese Vsetín.

POŽADUJEME: vysokou míru sociálních kompetencí, empatii, asertivitu, flexibilitu, ochotu neést osobní odpovědnost - individuální práce v terénu, ale i být týmovým hráčem v kolektivu asistentů. Kurz pracovníka v sociálních službách nutný až po roce práce. Nutností řidičské oprávnění.
NÁPLŇ PRÁCE: pracovník vykonává osobní asistenci u dětí a mladších dospělých ve věku do 40 let, přavažující cílová skupina jsou osoby s autismem a těžkým kombinovným postižením. Výkon práce je realizován v jedné směně s nepravidelným počátkem, práce i o víkendech.
NABÍZÍME: neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře, možnost osobního ohodnocení

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: lucie.vychopnova@auxilium.cz nebo telefonicky paní Lucie Vychopňová, tel.: 734 574 967 v pracovní dny do 18 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Nemocniční 945, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní