Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce podpory prodeje a servisu

referenční číslo: 2000272137 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, největšího světového výrobce dieselových motorů a technologického lídra v hybridních, vodíkových a elektrických pohonech pro stroje a zařízení, hledáme vhodného kandidáta do trainee programu v odděleních servisu a prodeje.

Náplň práce:

  • Podpora prodejního a servisního týmu
  • Komunikace se zákazníky i kolegy napříč celým holdingem (ČR I zaharaničí)
  • Sběr a příprava dat pro prodejní nabídky
  • Poskytování rychlé podpory zákazníkům na základě dat vyhledaných v interních systémech

Požadavky:

  • Student technického oboru
  • Plynulou znalost českého jazyka
  • Dobrá znalost angličtiny v psané i mluvené formě (denní komunikace)

Další požadované kompetence/dovednosti/zkušenosti:

  • Komunikativnost – jasně a efektivně komunikuje přidělené úkoly
  • Orientace na dosažení výsledků
  • Schopnost efektivně plánovat svůj čas
  • Proklientské myšlení
  • Zájem o spalovací motory / techniku

Nabídka:

  • Získání zkušeností v mezinárodní společnosti
  • HPP na zkrácený úvazek
  • Soubor firemních benefitů, které budou upřesněny na pohovoru (sick days, příspěvek na sport, kafetérie, 5 týdnů dovolené - úměrně k úvazku, PC, mobil)
  • Místo výkonu práce: Praha – východ - Čestlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 180 - 220 Kč

Místo pracoviště: Čestlice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Energetika

Profese: administrativní pracovník, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Brigáda