Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v bistru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29666560705 | aktuálnost: 30.07.2024

Centrum Kociánka

Upřesňující informace

První kontakt e-mailem.

Požadujeme:
Hledáme pracovníka/pracovnici do bistra v Centru Kociánka Brno, na dohodu o pracovní činnosti, na 16-20 hodin týdně, práce střídavě ve směnách :
dopolední směny: pondělí - pátek 7.30-11.30, odpolední směny: pondělí-čtvrtek 13.00-17.00 hodin
- pečlivost, samostatnost, ochota, schopnost práce v týmu, odpovědnost
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- Přípravné a dílčí práce v obchodním provozu (v bistru) včetně ruční přepravy zboží
-nabídka a samostatný prodej zboží, příjemka, uskladňování a doplňování zboží včetně inkasa peněz v hotovosti a na kreditní karty
- výroba jednoduchých druhů teplých a studených jídel
-obsluha zákazníků podle jejich objednávek a inkasa tržeb
-organizace a provádění úklidových služeb, péče o kantýnu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 12 000 - 14 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kociánka 93/2, Brno, 61200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní