Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v sociálnch službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29495400713 | aktuálnost: 11.07.2024

PONTIS Šumperk o.p.s.

Upřesňující informace

Životopis a žádost o práci posílat do 30.6.2024. Osobní kontakt: tř. 17 listopadu 6 (bývalá knihovna) po-pá od 8-15 hodin, telefonicky také.

Náplň práce : realizace přímé práce s uživateli nízkoprahového zařízení pro děti a mládež prostřednictvím rozmanitých aktivit
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav, odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.v soc.službách), Výhodou: očkování proti hepatitidě, zkušenosti s vedením dětského kolektivu např. na letních táborech nebo ve vedení zájmových kroužků
Předpoklady: organizační a komunikační dovednosti pro práci s dětmi a mládeží, znalost internetového prostředí pro komunikaci v sociálních sítích
Délka prac.poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení, popř. i doba neurčitá.
Pracovní doba: 9:30-18:00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 21 800 - 29 700 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gen. Svobody 2800/68, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita