Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28634840769 | aktuálnost: 27.06.2024

Charita Český Krumlov

Upřesňující informace

Charita Český Krumlov - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež SO ORP Kaplice (Velešín, Kaplice, D. Dvořiště)

Náplň práce
- podíl na přímé realizaci poskytování sociální služby dle z. č. 108/2006 Sb., o soc. službách, ve znění pozd. předpisů
- přímá práce s uživateli, poskytování základního sociálního poradenství
- individuální plánování
- dokumentace a administrativa
- revize standardů kvality sociální služby
- propagace sociální služby

Požadujeme
- SOU nebo SŠ vzdělání, v ideálním případě v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o sociálních službách (praxe v sociální oblasti a kurz pracovníka v soc. službách výhodou)
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, orientace v problematice sociální práce
a legislativě
- trestní bezúhonnost
- otevřený a vřelý vztah k cílové skupině - děti a mládeži, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat
- zodpovědnost, otevřenost a flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, empatie
- dobrý psychický a fyzický stav, schopnost zvládat zátěžové situace
- znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: Po splnění podmínek týden dovolené navíc, supervize a odborný dohled, profesní rozvoj, profesionální přístup s přátelskou atmosférou, zajímavou a kreativní práci

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Kaplice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity