Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29536300763 | aktuálnost: 26.06.2024

ABAPO, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁSTUP OD ČERVNA NEBO DOHODOU.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné lidi, vzdělání v oboru nebo rekvalifikace není podmínkou. Spousta našich zaměstnanců si dodělala požadovanou kvalifikaci během zaměstnání.

PRACOVNÍ DOBA:
" ranní směna
" začátek směny cca mezi 7.00 a 8.00 hod.
" konec cca mezi 14.30 a 15.30 hod.
" jedna večerní služba v týdnu, cca jeden víkend v měsíci
NÁPLŇ PRÁCE
" osobní asistence u klientů v jejich domácnostech - dle Zákona o sociálních službách
POŽADAVKY:
" pečovatelský kurz (možnost dodělat si až při zaměstnání) nebo střední soc. nebo zdrav. škola,
" řidičský průkaz skupiny B výhodou, není podmínkou.

VŽDY PŘILOŽTE STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS, DĚKUJEME.

Roční odměny, osobní ohodnocení, služební telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na MHD, věrnostní bonus, příspěvek na obuv, navýšený příplatek za práci o víkendu (nad rámec zákonného příplatku), stabilní a přátelský kolektiv, pravidelná školení, firemní akce, neustálá podpora při řešení pracovních problémů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 500 - 30 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zlín,

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy