Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29560060719 | aktuálnost: 27.06.2024

FOKUS Liberec o.p.s.

Upřesňující informace

Hledáme týmového hráče, který si umí zorganizovat svůj čas a umí pracovat samostatně na zadaných úkolech. Jeho předností je komunikace, empatie a kreativita. Je mu blízká naše cílová skupina a nejsou mu cizí moderní technologie.
Co budete dělat?
Jako asistent/-ka ambulantní sociální služby budete mít na starosti 5-8 klientů, kterým budete průvodcem/-kyní při hledání a nabývání nových dovednosti pro zlepšení jejich sociální situace, a to prostřednictvím podpůrných rozhovorů a praktických nácviků.
Požadujeme:
- vzdělání ÚSO s maturitou, VOŠ
- rekvalifikační kurz pro PSS (dle zák. 108/2006 Sb.) výhodou
- schopnost pracovat v týmu
- schopnost převzít odpovědnost a pracovat samostatně
- empatii a komunikační dovednosti
- kreativní přístup ke změnám
- uživatelskou znalost práce PC (Word, Excel, Google, Teams či Skype)
- otevřenost a ochotu se vzdělávat
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost (psychická odolnost)
- řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
- manuální zručnost (výhodou)
Nabízíme:
- smysluplnou práci
- dobré pracovní zázemí (služební notebook a mobil)
- přívětivé pracovní klima, práce v malém týmu
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- věrnostní příplatek za odpracované roky
- supervizní a metodickou podporu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže
- prostor pro kreativitu a využití vašich silných stránek
Pracoviště: Liberec, Nezvalova 662/18
Místo výkonu práce: Liberec
Úvazek: 1,0 (případně zkrácený), vhodné i pro OZP (bez zásadního omezení hybnosti)
Provoz: jednosměnný (40 hod / týdně)
Datum nástupu: 1.9.2024
Mzdové rozpětí: 27.800 - 31.800,-Kč měsíčně* = tarif 21.800,-Kč, osobní ohodnocení až 6.000,- Kč, věrnostní příplatek až 4000,- za praxi v oboru. *Mzdové rozpětí platí po zapracování.
Další příplatky: věrnostní příplatek ve výši 3.000, -Kč/měsíc po 2 odpracovaných letech v organizaci (zvyšuje se po dalších odpracovaných letech až do výše 10.000 Kč/měsíc).
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days
CV a motivační dopis zasílejte na e-mail k.novotna@fokusliberec.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Word , Excel, Google, Teams či SkypePHP_EOL

Mzda: 27 800 - 31 800 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nezvalova 662/18, Liberec, 46015

Region: Liberecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený