Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29596200785 | aktuálnost: 28.06.2024

Charita Český Těšín

Upřesňující informace

Náplň práce
- výkon přímé obslužné péče
- nácvik jednoduchých denních činností
- pomoc při osobní hygieně a oblékání
- manipulace s přístroji a pomůckami
- udržování čistoty a osobní hygieny
- podpora soběstačnosti
- posilování životní aktivizace
- vytváření základních sociálních a společenských kontaktů
- uspokojování psychosociálních potřeb
Požadujeme:
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- min. ukončené základní vzdělání
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav)
- očkování proti žloutence typu B
- základní znalost práce s PC
- zkušenost s prací v sociálních službách výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii, schopnost týmové spolupráce
- základní znalost SQSS (standardy kvality soc. služeb) výhodou
Pracovní poměr:
- nepřetržitý provoz (denní/noční 12-ti hod směny)
- plný úvazek (37,5 hod/týdně)
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení po oboustranném zájmu
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
KONTAKT: Strukturovaný životopis zaslat do 28. 6. 2024 na e-mail: info@ceskytesin.charita.cz.
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "PSS - Hrabinská". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 2. 7. 2024).

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 22 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hrabinská 499/17, Český Těšín, 73701

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní