Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/ce ve výrobě a logistice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29454260782 | aktuálnost: 28.06.2024

NewWaterMeaning s.r.o.

Upřesňující informace

Do naší výroby zdravotnických prostředků v Otrokovicích hledáme nového kolegu na pozici pracovník/ce ve výrobě a logistice.

Náplň práce
-specifická práce ve výrobním procesu - výroba zdravotnických prostředků, kosmetických a veterinárních prostředků a biocidů dle výrobních postupů a receptur
-dodržování výrobní technologie, výrobní zařízení, servisní zásahy a údržba - pod dozorem zodpovědné osoby
-kompletace a balení hotových výrobků
-odpovědnost za logistiku společnosti v oblasti expedice
-příjem a kompletace objednávek, vychystávání zboží
-balení zboží k expedici
-komunikace s přepravními společnostmi
-komunikace se zákazníky, produktovými specialisty
-zodpovědnost za stav skladů a inventarizaci
-expedice výrobků v souladu s platnou legislativou

Požadujeme
znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel)
fyzická zdatnost/dobrý zdravotní stav
pečlivost
zodpovědný přístup

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- firemní benefity
- 23 dnů dovolené
- 5 dnů na zotavenou
- firemní masáže na pracovišti
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na stravování
- účast na firemních akcích

Pokud máte týmového ducha, chuť do práce a chuť učit se novým věcem, vše Vás rádi naučíme a přivítáme Vás v našem týmu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zlínská 155, Otrokovice, 76502

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita