Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník elektroúdržby

referenční číslo: 57226 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného elektroúdržbáře, který má za sebou zkušenost například s řídícími systémy, diagnostikou závad nebo řešením havárií.
Provádět opravy strojů a provozího zařízení Stěhovat a instalovat stroje a strojní zařízení Provádět montáže nových elektrorozvodů a zařízení Pracovat s elektrickou dokumentací

Požadujeme

Vyučení v elektro oboru nebo oborech autotronik, mechatronik Základní znalosti SIMATICu/ SINAMICu a PC Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost Zkušenosti s elektroúdržbou z jiné firmy výhodou Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

Tradiční společnost s rodinným pracovním prostředím 13. plat Dotované stravování Multisport karta Příspěvek na penzijní pojištění Propracovaný systém školení Jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika