Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník elektroúdržby - elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27948300765 | aktuálnost: 22.08.2024

Produktion Sito s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: vyučení v oboru elektro, praxe podmínkou, manuální zručnost, znalost měření elektrických veličin, orientace v elektrotechnické dokumentaci, samostatnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. Znalost systému Siemens Simatic výhodou.

Náplň práce: seřizování strojů ve výrobě, montáž a stavba nových strojů a automatických linek, diagnostika a řešení elektrotechnických závad, elektroinstalace, havarijní opravy.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 80, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity