Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník logistiky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29586420760 | aktuálnost: 28.06.2024

OM PROTIVÍN a.s.

Upřesňující informace

CIZ
Náplň práce: objednávky materiálu podle plánu výroby, komunikace s externími dodavateli (kooperátory), kontrola výrobních kapacit dodavatelů, zajišťování dopravy, provádění hodnocení dodavatelů v oblasti logistiky, řízení objednávání šroubů a správa kanbanu, součinnost na dlouhodobých projektech oddělení
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe výhodou, znalost ITALŠTINY podmínkou, znalost SAP výhodou
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijko měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu, příspěvek na dopravu, nabízíme možnost zkráceného úvazku, pružná pracovní doba
První kontakt: osobně (7-14 hod), e-malem, telefoniky: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
Kdo nahlásil: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
Tel. fyz. pracoviště: 776 874 634

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Italský

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Švermova 349, Protivín, 39811

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince