Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice expedice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29645980797 | aktuálnost: 30.07.2024

DEYMED Diagnostic s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: balení hotových výrobků, uskladnění, nakládka; zajištění činností spojených s expedicí výrobků k zákazníkovi; koordinace činností spojených s nakládkou a vykládkou dodávek; práce s průvodní dokumentací k výrobkům; komunikace s výrobou, obchodním oddělením a dopravci; příjem zboží.

Požadavky: oprávnění na VZV výhodou (možné zajistit po nástupu); samostatnost, zručnost, pečlivost; fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost; zkušenost s prací ve skladu výhodou; uživatelská znalost PC.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti, velkou škálu firemních benefitů, práci v příjemném prostředí, pružnou pracovní dobu, plně hrazené přesčasy.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@deymed.com

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalostPHP_EOLJiné zručnostPHP_EOL

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kudrnáčova 533, Hronov, 54931

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy