Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice fyzické ostrahy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29435660741 | aktuálnost: 18.07.2024

BPSA s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (po domluvě možná i DPP), nepřetržitý provoz - 12hodinové směny, plný nebo zkrácený pracovní úvazek (v případě zkráceného úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné především pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Náplň práce: ostraha výrobního objektu v Novém Městě nad Metují, obsluha kamerového systému, kontrolní obchůzky, hlášení provozních závad apod.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti; přiměřený fyzický stav; praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zaměstnavatel zajistí přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu cca 20.000 Kč měsíčně; náborový bonus až 3.000 Kč - 8.000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000 Kč po odpracovaném roce; osobní ohodnocení až 3.000 Kč měsíčně; výkonnostní odměny, prémie; příjemný kolektiv i vedoucí; dobré zázemí; domluvu na plánu směn ostrahy objektu.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte pana Boušku, na telefonu +420 734 363 619 (ve všední dny od 08:00 hod. do 14:00 hod.), nebo e-mailem: nabor@bpsa.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený

BPSA s.r.o.