Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice informačního centra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29645560787 | aktuálnost: 12.08.2024

Kulturní a informační služby města Přerova

Upřesňující informace

Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
jednání se zákazníky informačního centra; manipulace s pokladní hotovostí při přijímání a výdeji peněz zákazníkům, vytváření a aktualizace souborů informací s místní působností z oblasti cestovního ruchu, v letních měsících vykonávání průvodcovské služby v rámci prohlídkových okruhů a poskytování odborného výkladu návštěvníkům v Památníku lovců mamutů, v rámci poskytovaných služeb podává informace zahraničním návštěvníkům v anglickém či německém jazyce.

Požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou; znalost minimálně jednoho cizího světového jazyka (slovem i písmem), znalost místního prostředí - orientace ve městě Přerov, přehled o nejvýznamnějších turistických cílech v místě a v blízkém okolí, dobrá znalost českého jazyka, komunikační a organizační schopnosti, ovládání PC na uživatelské úrovni MS Word, Excel, sociální sítě, samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita a iniciativní přístup, zkušenosti s průvodcovskou službou výhodou, znalosti administrativy a vedení pokladny výhodou.

Písemné přihlášky s uvedením jména, příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, nebo čísla dokladu o povolení k pobytu, data a podpisu a " životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech zašlete nebo doručte osobně v zalepené obálce a označte nápisem "Výběrové řízení - neotvírat" na adresu Kulturní a informační služby města Přerova, nám. T. G. Masaryka 150/8, 750 02 Přerov nebo emailem na mic.vedouci@kis-prerov.cz v termínu do 31. srpna 2024.
Poznámka:
plné a platné znění podmínek výběrového řízení je uveřejněno v elektronické podobě na adrese:
www.prerov.eu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Přerov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy