Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice kontroly kvality výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29465260776 | aktuálnost: 06.07.2024

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Obsluha laboratorních přístrojů a zařízení při nastavování barev. Kontrola, korekce a schvalování výrobních zakázek. Příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků. Pravidelná spolupráce s výrobním oddělením.
Požadujeme: Vzdělání SŠ nebo odborné vyučení s maturitou, chemický obor výhodou. Koloristické a plastikářské zkušenosti v oboru umělých hmot výhodou. Manuální zručnost a zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě
První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 145 Kč / hodinu

Místo pracoviště: K Lihovaru 172, Lázně Bohdaneč, 53341

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita