Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník - pracovnice na ranní expedici pekárny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29476000713 | aktuálnost: 26.06.2024

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: příjem objednávek a reklamací od odběratelů, vychystávání zboží řidičům na rozvozy, evidence přepravek.
Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků.
Pracovní doba od 5.00 do 13.00 hod.
Pracovní poměr na 6 měsíců s předpokladem prodloužení.
Tel. kontakt: pondělí - pátek - 6 - 14 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Zahradní 76, Trutnov, 54101

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity