Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník, pracovnice prádelny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29571440759 | aktuálnost: 28.06.2024

Vila Vančurova o.p.s.

Upřesňující informace

*KO: Životopis zašlete na email vrchnisestra@seznam.cz nebo na adresu pracoviště.

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici PRACOVNICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny.
Požadujeme:
- svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup
- schopnost pracovat v týmu
- praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.

Pracovní náplň:
- obsluha pracích strojů
- obsluha sušících a žehlících strojů, žehlení prádla
- kontrola pracovních oděvů
- třídění pracovních oděvů a jiné činnosti

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 20 200 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vančurova 1217/5, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní