Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/Pracovnice pro polní práce

referenční číslo: 57518 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zabezpečení polních prací - jednocení, okopávka, sklizeň Ruční výsadba, sklizeň semenic Jednocení, okopávka a ruční sklizeň cukrové řepy Vkládání váhových dat do systému Práce ve skleníku

Požadujeme

Spolehlivost Samostatnost ŘP.B Zkušenosti z rostlinné výroby či zahradnictví výhodou Manuální zručnost

Nabízíme

Práci v mezinárodní společnosti Zajímavé firemní benefity Příjemný kolektiv lidí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba