Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice pro zpracování masa

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29471520768 | aktuálnost: 27.06.2024

BAPA s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

Náplň práce:
- příprava surovin pro další zpracování (ne bourání masa)
- zodpovědnost za kvalitu a dodržování technologických postupů při zpracování surovin
- kontrola kvality vstupních surovin
- dodržování systému pravidel FIFO

Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práce na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 11,5 h (6:00 - 18:00)
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 31 000 Kč vč bonusů a příplatků
- firemní benefity: věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, příspěvek na dopravu, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma
- náborový příspěvek 20 tis. Kč

Nástup: dle dohody

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 410, Hněvotín, 78347

Region: Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

BAPA s.r.o.