Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice provozu (expedient / expedientka)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29557260717 | aktuálnost: 27.06.2024

Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.
Hrubá mzda: 121 Kč/hod. + prémie.

Náplň práce: expedice čistého prádla zákazníkům dle zakázkových listů.

Požadavky: min. vzdělání střední odborné, spolehlivost, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: 22 dnů dovolené, příspěvek na stravování 99 Kč/den, pružná pracovní doba.

Kontakt - pan Vajsar; tel.: 603 492 671 (Po-Pá od 08:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: provoz@pradelny.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 121 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Jugoslávská 20, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity