Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice ručního mytí vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29578200786 | aktuálnost: 28.06.2024

Jan Kubíček

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: ruční mytí a čištění interiérů vozidel s důrazem na kvalitu a detail, související administrativa
- Požadavky: ŘP sk. B, znalost práce na PC, pečlivost, smysl pro detail
- nástup možný ihned, možnost práce na zkrácený úvazek dle domluvy
- Kontakt telefonicky na tel: 603 911 981, pan Kubíček.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 170 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Stoličkova 1968/31, Kroměříž,

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Jan Kubíček