Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29175740705 | aktuálnost: 04.07.2024

Andílci s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy
POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP. Nabízíme profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup
Nabízíme zkrácený pracovní úvazek 10. až 15.hodin / týden.Volná pracovní doba.
Hodinová mzda od 150,-Kč/hod. osobní ohodnocení ,příplatky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Na místo výkonu práce nechoďte,domluvte si nejprve schůzku telefonicky,případně e-mailem.
mobil: 724003122,e-mail: andilcisro@seznam.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 8 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mařákova 1087, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený