Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník / pracovnice v dětském koutku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29576560710 | aktuálnost: 28.06.2024

Renata Kulesová

Upřesňující informace

Pracovní náplň: přebírání dětí do péče od rodičů, zajištění bezpečnosti a aktivit v herně dětského koutku.
Zajištění hygieny, komunikace s rodiči a dětmi. Práce s hotovostní pokladnou, registračním systémem, úklid
provozovny, drobná administrativa.
Pracovní doba: 10-20hodin, režim krátký dlouhý týden. Hledáme pouze pro tento pracovní režim.
Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědný a aktivní přístup k práci, kladný vztah k dětem, práce s pc.
V případě vážného zájmu zašlete životopis na email: leona@detskykoutek.cz.
Vybraným zájemcům pošleme podrobné informace o nabízené pozici.
Nabízíme: stravné 100,-Kč, pravidelné měsíční odměny, po zkušební době další bonusy / odměny za tržby, letní, vánoční odměny

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 500 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gočárova třída 1754/48a, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy