Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28868140707 | aktuálnost: 29.07.2024

Obecně prospěšná společnost Důstojnost

Upřesňující informace

TŘ z:1/12/2023 a:8/7/2024
Náplň práce:
- pečovatelská činnost v pobytové službě, spočívající ve vykonávání obslužných činností, spojených s přímým kontaktem s klienty, kteří trpí fyzickými a psychickými obtížemi, zdravotními problémy
- podpora, péče, pomoc v denních činnostech, převlékání lůžkovin, úprava pokoje, pomoc klientům u jídla
- jednoduché ošetřovatelské úkony a komplexní péče o klienty s omezenou pohyblivostí nebo nepohyblivé, inkontinentní, s těžkým zdravotním postižením.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené
- možnost stravování
- pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na neurčito
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz nebo volat na tel. č.: 730 518 824.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 100, Nýdek,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy