Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník, pracovnice v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29585060723 | aktuálnost: 28.06.2024

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky

Upřesňující informace

Základní popis pracovní pozice
Hlavní náplní práce je přímá práce s klienty služby, kterými jsou dospělé osoby s mentálním postižením se zaměřením na osoby s poruchou autistického spektra v Denním stacionáři Domovinka, České provincie Kongregace Dcer Božské Lásky, www.socialnisluzbymarianum.cz
Přímá práce zahrnuje především:
- Zajištění základních úkonů a činností v souladu s § 51 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění, a § 17 vyhlášky č. 505/2006Sb.
- základní výchovná - nepedagogická činnost a obslužná péče
- plánování, zajištění individuálních a skupinových aktivit formou výtvarné, hudební, pohybové, zájmové a kulturní skupinové činnosti.
- Individuální plánování a vedení záznamů spojených s procesem individuálního plánování (individuální plány, plány péče, denní záznamy apod).

Další požadavky
- zaslat životopis a motivační dopis (email: domovinka.vedouci@seznam.cz)
- vzdělání dle zák. o soc. službách §116 písmene b - střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle z.č.108/2006 Sb. v platném znění (absolvování kurzu lze do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání - lze financovat přes ÚP)
- trestní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce s PC

Výhodou:
- znalost PC programu Cygnus 2
- zkušenosti v oblasti v práce s lidmi s mentálním postižením a s poruchou autistického spektra
- praxe v sociálních službách
- ŘP aktivní řidič
- zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- klidný a trpělivý přístup
- schopnost kreativního myšlení i tvoření
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- komunikativnost, organizační schopnosti a zodpovědnost

Další specifikace:
- jednosměnný provoz na zkrácený úvazek
- pevná pracovní doba 30 hod. týdně od 7 hod. do 13.30 hod.
- nástupní plat 18.375 Kč + osobní příplatek po 3. měsíční zkušební době
- nástup co nejdříve dle dohody
- smlouva na dobu určitou 1 roku, možnost dalšího prodloužení
- vybraní uchazeči na základě životopisu a motivačního dopisu budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru
- případné dotazy budou zodpovězeny emailem nebo tel. 731 632 722 v době od 9-11 hod.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 18 375 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rooseveltova 1284/48, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní